Tercümanlık Hizmetleri

TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Tercüme hizmetlerimizi Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca, Flemenkçe ve Arapça dillerinde sunmaktayız.

 

GÖÇMEN VE MÜLTECİLER İÇİN TERCÜME HİZMETLERİ:

İlgili resmi dairelere yazılı ve sözlü tercüme ve tercümanlık hizmetleri

Mülakat aşamasında tercümanlık hizmetleri

Mahkeme aşamasında tercümanlık hizmetleri

Oturum sonrası tercüme hizmetleri

 

Kurumsal Tercüme: Firmanızın çeşitli ulusal veya uluslararası platformlarda ihale belgeleri, resmi ve mali evrak, şartname, kullanma kılavuzu, iş sözleşmeleri ve yazışmaları gibi tercüme ihtiyaçlarınızı çözüm ortaklarımızla sağlamaktayız.

Bireysel Tercüme: Vize başvuruları, diploma ve sertifika denklik başvuruları, vekalet, tapu ve benzeri kişisel tercüme işlemlerinize itina ile hizmet vermekteyiz.

Ticari Tercüme: Ulusararası anlaşma ve ihale metinleri, karar tutanakları, raporlar, fizibilite çalışmaları, bankacılık işlemleri, ticari dokümanlar, teklif yazışmaları, AB fonları ve devlet teşvikleri ile ilgili belgeler gibi çeviri işlemlerinde hizmet sunmaktayız.

Hukuki Tercüme: Hukuki tercüme işlemleri portföyümüzdeki anlaşmalı, konuya vakıf hukukçular tarafından yapılmaktadır.

Edebi Tercüme: Kitap, dergi, makale ve benzeri edebi metinlerinizin çevirileri itina ile yapılmaktadır.

Tıbbi Tercüme: Portföyümüzde anlaşmalı olduğumuz doktor, tıbbi mümessil gibi uzman kişiler tarafından doktor raporları, reçeteler, ilaç prospektüsleri özenle tercüme edilmektedir.

Akademik Tercüme: Transkript, diploma, yüksek lisans, doktora gibi üniversite düzeyinde akademik çalışmalarınızın, belgelerinizin ve ödevlerinizin çevirisinde hizmet vermekteyiz.

Teknik Tercüme: Firmanızın veya bireysel çalışmalarınızın broşür, açıklama, kitap, kitapçık, kullanma kılavuzu gibi çeviri gerektiren işlerinize çözüm ortaklarımız ve çevirmen ekibimizle çözümler sunmaktayız.

Benzer Yazılar

Yorum yaz